Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żywcu | ul. Zielona 7, 34-300 Żywiec | tel./fax (0-33) 861 47 01 | sekretariat@mosir-zywiec.pl | BIP MOSiR
Aktualności
05-08-2019

TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ "O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA ŻYWCA" – WYNIKI + ZDJĘCIA

W minioną sobotę tj. 03.08.2019 r. na boiskach do siatkówki przy os. 700 – lecia w Żywcu odbył się Turniej Siatkówki Plażowej „O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA ŻYWCA”. Na turniej przybyło 9 drużyn męskich, które zagrały mecze brazylijskim systemem dla 12 zespołów oraz 3 drużyny żeńskie, które rozegrały mecze przeciwko sobie. Organizatorem był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żywcu, a obsługą sędziowską zajął się: Pan Waldemar Niemczura. Trzy pierwsze miejsca w kategorii kobiet i mężczyzn zostały nagrodzone dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi, a zwycięzcy z miejsca pierwszego zdobyli również puchary. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i jednocześnie zapraszamy na kolejne turnieje siatkówki plażowej organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żywcu.