Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żywcu | ul. Zielona 7, 34-300 Żywiec | tel./fax (0-33) 861 47 01 | sekretariat@mosir-zywiec.pl | BIP MOSiR
Galeria
19-06-2023

Festyn z Rodzinką 17.06.2023 - FOTO

W sobotę od godziny 14:00 bawiliśmy się na Festynie z Rodzinką na boisku przy ul. Jodłowej w Żywcu. Impreza wpisała się w tegoroczną edycję Dni Żywca. 

Jak co roku Festyn z Rodzinką zorganizowany został z inicjatywy Radnego Rady Miejskiej w Żywcu p. Mariana Kastelika przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Żywcu. Do organizacji włączyli się również Miejskie Centrum Kultury w Żywcu, Urząd Miasta Żywiec i liczni sponsorzy, którzy wsparli tą imprezę.

Poczas festynu nagrodzeni zostali laureaci konkursu na utwór o Górze Burgałowskiej. Burmistrz Miasta Żywca Pan Antoni Szlagor jako patron wydarzenia, miał zaszczyt zaprezentować jeden z konkursowych wierszy.

Festyn zgromadził liczne grono amatorów dobrej zabawy, którzy mogli zmierzyć się przede wszystkim w następujących konkurencjach:

- turniej piłkarzyków

- wyścig ślimaków

- rzut podkową

- rzuty do celu

Uczestnicy klasyfikowani byli w dwóch kategoriach wiekowych dla wyrównania szans i otrzymali nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe puchary.

Najmłodsi uczestnicy zabawy otrzymali paczki ze słodyczami, liczne upominki oraz ufundowane przez MOSiR Żywiec lody. Wydarzeniu towarzyszyły animacje, konkurencje sportowe, pokaz ogniowy, a także wizyta wozu strażackiego Ochotniczej Straży Pożarnej w Moszczanicy oraz radiowozu z Komendy Powiatowej Policji w Żywcu. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tej wyjątkowej imprezy!

Już niebawem rusza LATO Z MOSIREM, a z nim liczne festyny sportowo-rekreacyjne na osiedlowych placach zabaw (lipiec) oraz przy szkołach podstawowych (sierpień). Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci. Do zobaczenia!

 

 

Fotografie
< powrót do listy

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żywcu
ul. Zielona 7, 34-300 Żywiec

tel./fax (0-33) 861 47 01
e-mail: sekretariat@mosir-zywiec.pl

Rachunek bankowy:
PEKAO S.A. 56 1240 4142 1111 0000 4826 6037

© MOSiR Żywiec 2013
Projekt i wykonanie: